Marka BARTON PERREIRA w salonach Viu Viu Optica!

Barton Perreira
Kampania 2017

BARTON PERREIRA - nowa definicja luksusu

Barton Perreira to marka okularów stawiająca na innowacyjną konstrukcję, rzemieślniczą produkcję oraz budowanie osobistych relacji z klientami. Celem marki jest projektowanie najlepszych opraw dla osób ceniących wartości takie jak sztuka, jakość i oryginalność. Stworzona dla czystego luksusu marka Barton Perreira redefiniuje pojęcie stylu i elegancji poprzez inspirujące wzornictwo oraz podejmowanie ciągle nowych wyzwań w zakresie produkcji.

Kolekcja marki Barton Perreira to ponadczasowe, eleganckie okulary  powstałe w procesie łączącym intuicję projektanta z umiejętnościami i doświadczeniami z ponad 30 lat w branży okularowej. Projektantka marki Patty Perreira czerpie inspirację z przeszłości - architektury, sztuki, mody a nawet motoryzacji. Z kawałków historii, zinterpretowanych na nowo i przeprojektowanych tworzy swoje kolekcje.

Zobacz galerię opraw marki Barton Perreira >>>

Marka Barton Perreira coraz mocniej zaznacza swoją pozycję w branży, zwiększając stale rozpoznawalność i zdobywając nowych klientów na całym świecie, także wśród osób publicznych – artystów, gwiazd filmowych, celebrytów.

Okulary marki Barton Perreira dostępne tylko w salonach:
- Viu Viu Optica w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku >>>
- Viu Viu Optica w Galerii Dominikańskiej we Wrocławiu >>>

 

Copyright © 2014 viuviu.pl