Zapraszamy na wyjątkowy dzień z marką CHANEL w salonie Viu Viu Optica w Sky Tower!

W sobotę 28 października każda klientka ceniąca szyk charakterystyczny dla marki stworzonej przez Coco Chanel będzie mogła zapoznać się z jej najnowszą kolekcją okularową. Dodatkowo tego dnia salon Viu Viu Optica odwiedzą wyjątkowi goście – profesjonalna stylistka Monika Harłacz, która będzie pomagała w doborze okularów do indywidulanego wizerunku, oraz ilustratorka mody i projektantka Elena Ciuprina. Artystka wykona portret klientki, która tego dnia zdecyduje się na zakup okularów CHANEL! Dla każdej klientki, która dokona zakupu okularów z kolekcji marki przygotowaliśmy również drobny upominek – śliczne, markowe mydełko CHANEL! A to nie wszystko! Dla każdej klientki, która dokona zakupu okularów z kolekcji marki przygotowaliśmy również drobny upominek – śliczne, markowe mydełko CHANEL!

Dzień z marką CHANEL | 28.10. godz. 12.00-20.00 | Viu Viu Optica | Sky Tower, Wrocław | poziom 0

Goście specjalni premiery nowej kolekcji CHANEL w salonie Viu Viu Optica w Sky Tower we Wrocławiu:

Elena Ciuprina

ELENA CIUPRINA

Elena Ciuprina to znana ilustratorka mody, projektantka i artystka. Współpracuje z największymi markami takimi jak m.in. Chanel, L'Oreal Paris, Pandora, Ray-Ban, Tchibo, MISBHV, Orska. Jej ilustracje publikowane były w wielu magazynach modowych m.in. Elle, Glamour i Kmag. Zwyciężczyni konkursu Art & Fashion Forum 2015.

 

MONIKA HARŁACZ

Wykładowca autorskiego programu z zakresu visual merchandisingu oraz stylizacji i tendencji w modzie w Szkole Artystycznego Projektowania Ubioru. Uczestniczka kursu stylizacji w EAS w Łodzi. (Europejska Akademia Stylizacji w Łodzi). Z doświadczenia wieloletni praktyk z zakresu działań związanych z visual merchandisingiem, stylizacją oraz wykładowca, trener i twórca autorskich programów szkoleniowych. Była manager ds. visual merchandisingu, obecnie właścicielka firmy MHSHOWROOM, która od 2006 roku aktywnie działa na rynku w obszarze visual merchandisingu, stylizacji sesji zdjęciowych i pokazów mody oraz szkoleń i konsultacji.

 

 

 

Copyright © 2014 viuviu.pl