Salon Viu Viu Optica w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku

 

W salonie Viu Viu Optica/Soczewki24 w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku każdy znajdzie dla siebie modne oprawki oraz okulary przeciwsłoneczne doskonale dobrane do swojego gustu oraz prowadzonego stylu życia.

W salonie oferujemy okulary należące do kolekcji znanych marek, nowości oraz ponadczasowe bestsellery, modele damskie i męskie, klasyczne oraz ekstrawaganckie. Szczególnym powodzeniem cieszą się oprawki i okulary słoneczne Ray-Ban, Versace, Dolce&Gabbana, Prada, Persol, ale także luksusowe modele Miu Miu, Fendi, Valentino, Gucci czy Giorgio Armani. Przy wyborze opraw pomocą służą wykwalifikowani doradcy oraz styliści okularów.

W salonie znajduje się gabinet badania wzroku, więc na miejsce można od razu  dobrać odpowiednią korekcję okularową lub dopasować soczewki kontaktowe. Poradę oraz odpowiedni sposób korekcji znajda w salonie osoby z różnymi wadami wzroku, także z astygmatyzmem i presbiopią. W trosce o zdrowie i satysfakcję naszych klientów oferujemy tylko produkty pochodzące od najlepszych dostawców w branży optycznej, w tym soczewki okularowe HOYA i Szajna, soczewki kontaktowe, w tym najpopularniejsze z rodziny ACUVUE oraz Air Optix..


 


Zapraszamy na badanie wzroku oraz konsultacje dotyczące doboru opraw do naszego salonu w Galerii Bałtyckiej!

Viu Viu Optica | tel. 533 366 565 | Galeria Bałtycka


Salon Viu Viu Optica w Galerii Bałtyckiej jest autoryzowanym punktem sprzedaży okularów marki Ray-Ban 

 

 

Copyright © 2014 viuviu.pl