Salon Viu Viu Optica w Galerii Dominikańskiej we Wrocławiu

SALON ZAMKNIĘTY

 

W nowym salonie Viu Viu Optica w Galerii Dominikańskiej  znajdującej się w samym centrum Wrocławia wielbiciele markowych produktów z przyjemnością odkryją popularne oraz luksusowe oprawki korekcyjne oraz okulary przeciwsłoneczne. Każdy znajdzie tutaj okulary pasujące do swojego stylu, typu urody oraz temperamentu – nowoczesne, vintage, minimalistyczne czy ekstrawaganckie.

W salonie dostępne są najpopularniejsze oraz pochodzącą z najnowszych kolekcji modele tak znamienitych marek modowych jak Versace, Dolce & Gabbana, Emporio Armani, Giorgio Armani, Prada, Persol, Tom Ford, Miu Miu, Victoria Beckham czy Face a Face. W salonie nie brakuje okularów należących do kolekcji specjalnych poszczególnych marek oraz legendarnych modeli z bogatej oferty marki Ray-Ban.

W salonie Viu Viu Optica w Galerii Dominikańskiej znajduje się gabinet badania wzroku. Dzięki temu można na miejscu dobrać korekcję okularową lub wykonać badania z dopasowaniem właściwych soczewek kontaktowe. W dobraniu idealnych okularów pomaga najnowsza technologia – pomiar wideo 3D za pomocą urządzenia Impressionist®. W trosce o zdrowe oczy, doskonały wzrok i dobre samopoczucie naszych klientów oferujemy w salonie tylko produkty pochodzące od najlepszych dostawców w branży optycznej, w tym soczewki okularowe HOYA, Rodenstock i Szajna, a także soczewki kontaktowe z oferty m.in. Johnson & Johnson czy Alcon.

 

Zapraszamy na badanie wzroku oraz konsultacje dotyczące doboru opraw do naszego salonu w Galerii Dominikańskiej!

Viu Viu Optica | tel. 533 362 565 | Galeria Dominikańska | Poziom +1

 

Copyright © 2014 viuviu.pl