Salon Viu Viu Optica w Galerii Kaskada w Szczecinie

 

W salonie Viu Viu Optica w Galerii Kaskada w Szczecinie mamy dla naszych klientów szeroki wybór oprawek oraz okularów przeciwsłonecznych pochodzących z kolekcji znanych marek  Każdy miłośnik mody i najnowszych trendów znajdzie tutaj pasujące do swojego charakteru oraz stylu.

Oferujemy bestsellery oraz nowości z kolekcji okularów Versace, Dolce&Gabbana, Emporio Armani, Prada, Giorgio Armani, Bvlgari, Persol. W salonie Viu Viu Optica w Galerii Kaskada nie mogło oczywiście zabraknąć marki Ray-Ban, najbardziej rozpoznawalnej marki okularów na świecie. W stałej ofercie posiadamy liczne modele korekcyjne i przeciwsłoneczne, w tym kultowe i zawsze modne okulary z linii Aviator, Clubmaster czy Wayfarer w wielu wariantach i kolorach.

Na miejscu prowadzimy gabinet badania wzroku, w którym specjalista wykonuje badania w celu dobrania właściwych soczewek korekcyjnych oraz dopasowania soczewek kontaktowych, jeżeli klient jest zdecydowany na ten wygodny sposób korekcji wady wzroku. W trosce o zdrowie i satysfakcję naszych klientów sprzedajemy w salonie tylko produkty pochodzące od sprawdzonych, polskich i zagranicznych, dostawców w branży optycznej, w tym soczewki okularowe HOYA, Rodenstock i Szajna, a także soczewki kontaktowe ACUVUE, Air Optix, Dailies, PureVision czy Soflens. 

 

Zapraszamy na badanie wzroku oraz konsultacje dotyczące doboru opraw do naszego salonu w Galerii Kaskada!

Viu Viu Optica | tel. 533 374 565 | Galeria Kaskada

Salon Viu Viu Optica w Galerii Kaskada jest autoryzowanym punktem sprzedaży okularów marki Ray-Ban® 

 

Copyright © 2014 viuviu.pl