Salon Viu Viu Optica w Galerii Kazimierz w Krakowie - SALON ZAMKNIĘTY

 

strefa Ray-BAn

W salonie Viu Viu Optica w Galerii Kazimierz w Krakowie można znaleźć popularne oraz luksusowe oprawki korekcyjne oraz okulary przeciwsłoneczne doskonale dopasowane do swojej osobowości, temperamentu i stylu życia.

Oferujemy modele pochodzące z kolekcji takich znanych marek modowych jak Versace, Dolce&Gabbana, Emporio Armani, Giorgio Armani, Tom Ford, Miu Miu, Porsche Design, Tag Heuer. Salon Viu Viu Optica w Galerii Kazimierz, jako jeden z nielicznych w Polsce,  należy do programu Ray-Ban® Certified Premium Reseller. Salony optyczne z takim certyfikatem posiadają specjalną, ekskluzywną strefę marki Ray-Ban®, w której poza popularnymi na całym świecie modelami Ray-Ban® Aviator, Ray-Ban® Clubmaster, Ray-Ban® Wayfarer można znaleźć okulary pochodzące z najnowszych kolekcji oraz kolekcji specjalnych tej marki.

W salonie znajduje się gabinet badania wzroku, w którym można na miejscu dobrać korekcję okularową lub wykonać badania z dopasowaniem właściwych soczewek kontaktowe. W dobraniu idealnych okularów wykorzystujemy najnowszą technologię – pomiar wideo 3D za pomocą urządzenia Impressionist® Rodenstock. 


Zapraszamy na badanie wzroku oraz konsultacje dotyczące doboru opraw do naszego salonu w Galerii Kazimierz!

Viu Viu Optica | tel. 533 329 565 | Galeria Kazimierz

logo Ray-Ban Miu Miu Prada Tom Ford Fendi

 

Copyright © 2014 viuviu.pl