salonu viu viu optica


Salon Viu Viu Optica w Silesia City Center w Katowicach

 

Viu Viu Optica w Silesia City Center Strefa Ray-Ban w salonie Viu Viu Optica

W salonie Viu Viu Optica w Silesia City Center w Katowicach można znaleźć najmodniejsze oprawki okularowe oraz okulary przeciwsłoneczne doskonale dopasowane do swojej osobowości, temperamentu i stylu życia.

Oferujemy modele pochodzące z najnowszych kolekcji popularnych marek, takich jak Versace, Tom Ford, Dolce&Gabbana, jednak szczególne miejsce w salonie zajmuje ikona mody oraz najbardziej rozpoznawalna marka okularów na świecie, czyli Ray-Ban. W stałej ofercie salonu znajduje się ponad 100 okularów tej marki, w tym kultowe okulary Ray-Ban Wayfarer, Ray-Ban Aviator oraz Ray-Ban Clubmaster. Poza klasycznymi wzorami w salonie w Silesia City Center można również zobaczyć i kupić modele Ray-Ban należące do najnowszej kolekcji, np. modne obecnie lenonki.

W salonie znajduje się gabinet badania wzroku, w którym specjalista dobiera korekcję okularową oraz dopasowuje soczewki kontaktowe osobom zainteresowanym tym sposobem korekcji wady wzroku. W trosce o zdrowie i satysfakcję naszych klientów oferujemy tylko produkty pochodzące od najlepszych dostawców w branży optycznej, w tym soczewki okularowe RODENSTOCK, soczewki kontaktowe z oferty Johnson & Johnson czy Alcon.

 

Zapraszamy na badanie wzroku oraz konsultacje dotyczące doboru opraw do naszego salonu w Silesia City Center!

Viu Viu Optica | tel. 533 389 565 | Silesia City Center | al. Rudzka (niedaleko Media Markt)

Ray-Ban Cerified Reselller

Salon Viu Viu Optica w Silesia City Center jest autoryzowanym punktem sprzedaży okularów marki Ray-Ban 

 

Copyright © 2014 viuviu.pl