Salon Viu Viu Optica w Galerii Handlowej Sky Tower we Wrocławiu

 

Strefa marki CHANEL

W salonie optycznym Viu Viu Optica w Galerii Handlowej Sky Tower każdy znajdzie okulary idealnie dopasowane do swojej osobowości, typu urody oraz stylu życia.

Oferujemy szeroką gamę oprawek oraz okularów przeciwsłonecznych z najnowszych kolekcji wiodących marek ze świata mody, takich jak Versace, Tommy Hilfiger, Dolce&Gabbana, Fendi, Guy Laroche, Giorgio Armani, Bvlgari i oczywiście Ray-Ban. Salon w Sky Tower jest jedynym w naszej sieci, gdzie można kupić okulary marki CHANEL, która jest synonimem szyku i klasy.

Wykwalifikowany personel Viu Viu Optica służy pomocą przy wyborze najodpowiedniejszej metody korekcji wady wzroku oraz zapewnia indywidualny dobór okularów. W salonie znajduje się doskonale wyposażony gabinet, w którym specjaliści wykonują niezbędne badania wzroku w celu doboru odpowiedniej korekcji okularowej oraz pierwsze dopasowania soczewek kontaktowych.  

Naszym priorytetem są zdrowe oczy naszych klientów, dlatego oferujemy tylko produkty pochodzące od najlepszych producentów w branży optycznej, w tym soczewki okularowe Rodenstock i Szajna, soczewki kontaktowe z oferty Johnson & Johnson,  Alcon i Cooper Vision. Zapraszamy na badanie wzroku i dobór opraw przez stylistę okularów!

Viu Viu Optica  | tel. 570 115 580 | Galeria Handlowa Sky Tower
 

Tylko w salonie Viu Viu Optica w Galerii Handlowej Sky Tower znajdą Państwo ekskluzywne oprawy i okulary przeciwsłoneczne marek:

massada Tom Ford Miu Miu
 
Salon Viu Viu Optica w GH Sky Tower jest autoryzowanym punktem sprzedaży soczewek okularowych marki Rodenstock 

 

Copyright © 2014 viuviu.pl